ŞANTİYE ÇADIRLARI


Çok amaçlı kullanılabilen, kısa sürede kullanılacak hale gelebilen, özel bir temel işlemi gerektirmeyen ve son derece geniş kullanım alanı sağlayan çadır sistemleridir.

Şantiye çadırları, şantiyelerin zorlu çalışma şartlarında hızlı, kolay ve demonte sistem olarak kurulabilirler. Şantiye çadırları kullanım amacına göre yatakhane, yemekhane ve depo olarak kullanılır.

Şantiye çadırlarına kolaylıkla ilaveler yapılabilir ve ara bölmeler ile kullanım alanları kolaylıkla bölünebilir. Şantiye çadırının kurulması, sökülmesi ve taşınması hem ekonomik hem de zamandan tasarruf sağlar.

Firmamız şantiye çadırında stoktan üretim yapmakta ve hemen teslim seçeneğiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Şantiye Çadır imalatında standart olarak Alev Yürümez Branda kullanılmaktadır.

   
 
 

Bugün için farklı kullanım tarzlarına, farklı ortamlara göre farklı çadırlar üretilmektedir. Belirli bir etkinlikte kullanılacak çadırı seçerken, ortama, iklim durumuna, çadırdan yararlanacak kişi sayısına, kullanımın süresine uygun düşen bir çadır tipinin seçilmesi gerekmektedir. Müşteri ihtiyacına göre özel imalat seçenekleriyle pratik çözümler sunulmaktadır..

 
 

 

 
 

 

 
     
 
   


 
 
 
   
 

                  


ÇADIR & TENTE DEMİR İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.